Kis türelmet,
feldolgozás folyamatban ...

Szervizvezető álláslehetőség

2015-11-02

24 éves múlttal rendelkező 35 fős elektronikai cég hosszútávra
SZERVIZVEZETŐ
pozíció betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:
  • 12 – 14 fős szerviz vezetése
  • Garanciális idő alatti, átalánydíjas és eseti fizető javító főként a cég által korábban gyártott elektronikai jellegű termékek szervizelésének vezetése
  • Napi munka szervezése, hatékonyság növelése, kieső idők minimalizálása
  • Szervizdolgozók részére munka feladatok kiadása, kiadott feladatok ellenőrzése, számonkérése, javító munka dokumentálás ellenőrzése, bérjutalom megállapítása
  • Szerviz javítóanyag (részegység, modul, alkatrész) részbeni előállíttatása, beszerzése, készlet nyilvántartása
  • Kivonuló javítószerviz javítóanyag, szerszám, egyéb felszerelés biztosítása
  • E-mail rendszerű hibajegyek (hibabejelentések) kezelése
  • Javítási adatszolgáltatás nyújtása (vevői és belső információ)
  • Szervizbe érkezett javítandók 48 órán belüli javításának biztosítása
  • Szervizellátáshoz tartozó műszaki dokumentációk kezelése
  • Műhelyi adminisztráció részbeni végzése, részbeni végeztetése
  • Végzett tevékenységről kimutatások és táblázatok készítése a vezetőség részére
  • Vállalási határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása
  • Könyvelési, bérszámfejtési anyagok előkészítése, szabadságolás ütemezése
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • Hasonló pozícióban eltöltött 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Ambíciók emberek irányítása, ellenőrzése, számonkérése tekintetében
  • Képesség feladatvégeztetés megszervezésére, határidők megtartatására
  • Felhasználói szintű Office ismeret (Word, Excel);
  • Kiváló problémamegoldó képesség;
  • Pontosság, precizitás, terhelhetőség és kitartás;
  • Stressz tűrő képesség, rugalmasság
  • Megbízható, lelkiismeretes és felelősségteljes munkavégzés;
  • A cég iránti hosszú távú teljes elkötelezettség, pozitív hozzáállás;
  • Nyitottság új feladatokra
  • Szegedi lakhely (vagy maximum 35 km-es vonzáskörzete)

Amit kínálunk:
  • Főállású munkavégzés (heti 40 óra)
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag (napi munkábajárás térítés, étkezési hozzájárulás)
  • A régióban magasnak számító bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőségek,
  • Önálló munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előny:
  • elektronikai, műszaki/gépészeti ismeret
  • B kat. jogosítvány, saját gépkocsi

Állás, munka területe(i):
Szervizvezető (műhelyvezető, művezető, brigádvezető)

Fényképes önéletrajzokat, a munka kezdési időpont megjelölésével együtt, kérjük elküldeni legkésőbb 2015. november 18. 14 óráig az kis.eva@emkekft.hue-mail címre.